محل تبلیغات شما

نیاز اساسی ن را چگونه بشناسیم؟ آیا ن و مردان در نیازهای اساسی خود تفاوتی با یکدیگر دارند؟ بسیاری از اشتباهاتی که زوجین و یا خانواده‌ها در ارتباط با یکدیگر مرتکب می‌شوند، ناشی از عدم شناخت آن‌ها از یکدیگر است. در صورتی که افراد نسبت به هم شناخت بیشتری داشته باشند و نیازهای یکدیگر را بهتر بشناسند احتمال بیشتری وجود دارد که در راستای رفع نیازهای یکدیگر و ایجاد رضایت در روابط تلاش کنند. در ادامه به توضیحات بیشتری در مورد نیازهای اساسی ن می‌پردازیم که مطالعه آن می‌تواند برای شما سودمند باشد.

برای دریافت مشاوره در زمینه نیاز اساسی ن می توانید با مشاوران مرکز مشاوره روانشناسی هنر زندگی از طریق تلفن ثابت از کل کشور با شماره 9099075228 و از تهران با شماره 9092305265 تماس بگیرید.

نیاز های اساسی ن و دلیل تفکیک آن از نیازهای مردانه

نیاز اساسی ن ومردان با یکدیگر در برخی موارد متفاوت است. چرا که آن ها در جامعه نقش‌های متفاوتی را می‌پذیرند و با انتظارات مختلفی نیز مواجه می‌شوند. این عوامل منجر به تجربه نیازهای متفاوت می‌شود. به همین دلیل لازم است علاوه بر اینکه نیازهای انسان‌ها را به طور کلی بشناسیم، به نیازهای ن و مردان به طور اختصاصی نیز توجه کنیم.

برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه تفاوت های ن و مردان کلیک کنید.

1-توجه به عواطف از مهم ترین نیاز های اساسی ن

چرا عواطف زن ها برای خودشان اهمیت زیادی دارد؟ دلیل این امر این است که عواطف ن برای آن ها نمادی از امنیت، رضایت مندی و تایید شدن است. برای مثال وقتی مردان عواطف و احساسات خود را به همسرشان نشان می‌دهند علاوه بر دوست داشتن او به صورت غیر مستقیم به او این پیغام را می‌رسانند که " من مراقب تو هستم و از تو محافظت می‌کنم"، " من به نیازهای تو توجه می‌کنم"و یا " من به تو افتخار می‌کنم".

در حقیقت نیازهای عاطفی ن معنایی فراتر از آنچه که مردان به آن توجه می‌کنند برای خانم‌ها دارد. به همین دلیل است که جزء نیازهای اساسی ن محسوب می‌شود.

2-نیاز به گفت‌وگو

همان طورکه در مطالب فوق نیز ذکر شد، برآورده شدن هر کدام از نیازهای اساسی ن برای آن‌ها معانی خاصی دارد که باعث می‌شود آن نیاز برایشان مهم تلقی شود. ن نیاز بیشتری به گفت و گو دارند. هنگامی که شما مشتاقانه با همسر خود صحبت می‌کنید برای او معانی متفاوتی مانند ارزشمندی، مهم بودن و قدردانی را به ارمغان می‌آورید.

علاوه بر این ن هنگامیکه عواطف و احساسات منفی را تجربه می‌کنند، نیاز دارند تا طی فرایندی افکار منفی خود را به رشته کلام درآورند و احساساتشان را با افراد دیگر به اشتراک بگذارند. چرا که این کار به آن ها کمک می کند تا از شر احساسات و هیجانات منفی خود رها شوند.

3- حمایت مالی نیاز اساسی ن

از نظر تکاملی در طول تاریخ ن همواره به دنبال مردی بوده اند که بتواند مراقبت بهتری از فرزندان به عمل بیاورد. این امر از آن جهت اهمیت دارد که نوع انسان چه مرد و چه زن در طول تاریخ همیشه به دنبال ادامه نسل خود بوده است. به همین  خاطر ن از همان ابتدا مردهایی را انتخاب می‌کردند که از همه لحاظ قدرت بیشتری را داشته باشند. در طول زمان با پیچیده تر شدن جوامع بشری قدرت مالی به یکی از فاکتورهای ن برای انتخاب همسر تبدیل شده است. این امر به صورت غیر مستقیم این پیام را می‌رساند که مرد می‌تواند حمایت بیشتری را از او و فرزندان به عمل بیاورد. اگرچه امروزه در جوامع مدرن این مسئله به اندازه قبل اهمیت ندارد اما هنوز برای ن ارزشمند محسوب می‌شود.

برای آگاهی بیشتر در زمینه استقلال مالی ن کلیک کنید.

4- نیاز به تعهد

تعریف ن از تعهد می تواند با تعریف مردان متفاوت باشد. ن به خیانت‌های عاطفی مردان به اندازه خیانت‌های جنسی اهمیت می‌دهند. در حقیقت مردان هنگام مواجه شدن با خیانت جنسی واکنش‌های بسیار بسیار شدیدتری را از خود نشان می‌دهند اما برای ن خیانت‌های عاطفی نیز به همان اندازه اهمیت دارد. آن‌ها در رابطه شویی خود با ظرافت بیشتری به همه چیز توجه می‌کنند و نیاز دارند رابطه آن‌ها از همه جهات وفادارانه و متعهدانه باشد. با رعایت این موضوعات می‌توانید یکی از نیازهای اساسی ن که از اهمیت بالایی نیزبرخوردار است را مورد توجه قرار دهید.

5- نیاز به حفظ هویت مستقل و استقلال

بسیاری از ن تنها در سایه نقش‌های جنسیتی خود تعریف می‌شوند، آن‌ها دائما به عنوان یک همسر، مادر و خواهر و . به دیگران معرفی می‌شوند. در حالیکه درست است که این نقش‌ها بخش‌های بسیار پررنگ و با اهمیتی از زندگی یک زن را تشکیل می‌دهند اما ن نیاز دارند که جدای از همه این‌ها هویت مستقل خود را حفظ  و با توجه به توانمندی های خود مورد ارزیابی قرار بگیرند. نی که می‌توانند در کنار نقش‌های جنسیتی خود هویت مستقل خویش را نیز حفظ کنند بیشتر در جهت خودشکوفایی و پیشرفت فردی در کنار رشد خانوادگی تلاش می‌کنند و به آن دست می‌یابند. برای اطلاعات بیشتر درزمینه عملکرد جنسی طبیعی در ن و مردان کلیک کنید.

برای دریافت مشاوره در زمینه نیاز اساسی ن می توانید با مشاوران مرکز مشاوره روانشناسی هنر زندگی از طریق تلفن ثابت از کل کشور با شماره 9099075228 و از تهران با شماره 9092305265 تماس بگیرید.

منبع : نیاز اساسی ن | مهمترین نیازهای ن

مظلوم نمایی | درمان و علت مظلوم نمایی

هفته تربیت بدنی و ورزش

روانشناسی جنایی | آشنایی با روانشناسی جنایی

ن ,نیازهای ,اساسی ,توجه ,مردان ,بیشتری ,اساسی ن ,ن و ,نیازهای اساسی ,را به ,نیاز اساسی ,منبع  نیاز اساسی ,برای دریافت مشاوره

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

کیمیا 1800 آموزش برق ساختمان و صنعتی EnGlIsH StUdY speedperviri batdeneres باس نت wfdol poupées en silicone مرتضی پاشایی عسل خالص، طبیعی و ممتاز کوهستان، مرغوبترین عسل ایران Lawrence's blog